Yhteystiedot

Tanssiurheiluseura Boleron johtokunnan jäsenet sekä heidän yhteystietonsa löydät alla olevasta listasta. Jokaisella johtokunnan jäsenellä on vastuullaan yksi Boleron toimikunnista. Voit olla yhteydessä suoraan sen toimikunnan vastaavaan, jota asiasi koskee. Mikäli et ole varma siitä keneen sinun kannattaisi olla yhteydessä, voit aina olla yhteydessä sihteeriin tai ottaa yhteyttä seuraan nettilomakkeen kautta.

Osoite

Uhrilähteenkatu 2, 20250 Turku

Johtokunta

Puheenjohtaja: Mika Heikkinen, sika.heikkinen(ät)gmail.com / 0443706454

Varapuheenjohtaja ja valmennustoimikunnan vastaava:  Carina Ahti, carina.ahti(ät)gmail.com / 0405716100

Sihteeri: Helena Junnonen, sihteeri.bolero(ät)gmail.com / 0407484772 

Salitoimikunnan vastaava: Eeva Paakkanen / 0405162695

Vanhempaintoimikunnan vastaava: Anniina Virtanen, anniinavirtanen(ät)gmail.com / 0400844384

Kilpailutoimikunnan vastaava: Hilkka Kauhaniemi, hilkka.kauhaniemi(at)gmail.com / 0500525595 

PR ja markkinointitoimikunnan vastaava: Jouni Lehtiranta, jounilehtiranta(at)gmail.com / 0407480864

FlyingSteps, puheenjohtaja: Jasu Rannikko, puheenjohtaja(ät)flyingsteps.fi / 0440631479

Varajäsen: Heikki Pirilä, heikki.a.pirila(ät)gmail.com / 0505932677

Muut yhteystiedot

Rahastonhoitaja ja laskutusasiat: Heikki Pirilä, heikki.a.pirila(ät)gmail.com / 0505932677

Nettisivut: Jouni Lehtiranta, jounilehtiranta(ät)gmail.com / 0407480 864 

DanceCore, kilpatanssi: Samuli Sillsten, ssillsten(ät)gmail.com, 0407503485 / Kristiina Salo, kristiina.salo(ät)hankkija.fi, 0500128150 / Heikki Pirilä, heikki.a.pirila(ät)gmail.com / 0505932677

DanceCore, FlyingSteps: Jasu Rannikko, puheenjohtaja(ät)flyingsteps.fi / 0440631479

Kilpailutoimikunta (kevätkausi 2021): Samuli Sillsten, ssillsten(ät)gmail.com / 0407503485

Paiparit eli Paimion ryhmät: Jouni Lehtiranta, jounilehtiranta(ät)gmail.com / 0407480 864 

Lasten ja nuorten vastaava: Carina Ahti, carina.ahti(ät)gmail.com / 0405716100

Aikuisten vastaava: Kristiina Salo, kristiina.salo(ät)hankkija.fi, 0500128150

Ulkoisen ja sisäisen kriisiviestinnän vastuuhenkilö: Mika Heikkinen, sika.heikkinen(ät)gmail.com / 0443706454

     

      Pin It on Pinterest