Yhteystiedot

Tanssiurheiluseura Boleron johtokunnan jäsenet sekä heidän yhteystietonsa löydät alla olevasta listasta. Jokaisella johtokunnan jäsenellä on vastuullaan yksi Boleron toimikunnista. Voit olla yhteydessä suoraan sen toimikunnan vastaavaan, jota asiasi koskee. Mikäli et ole varma siitä keneen sinun kannattaisi olla yhteydessä, voit aina olla yhteydessä sihteeriin tai ottaa yhteyttä seuraan nettilomakkeen kautta.

Osoite

Uhrilähteenkatu 2, 20250 Turku

Johtokunta

Puheenjohtaja: Satu Sillsten, satu.sillsten(ät)gmail.com / 0440458919

Varapuheenjohtaja, salitoimikunnan vastaava: Mika Heikkinen, sika.heikkinen(ät)gmail.com / 0443706454

Valmennustoimikunnan vastaava: Carina Ahti, carina.ahti(ät)mikkocarina.fi / 0405716100

Vanhempaintoimikunnan vastaava: Tiina Koskinen, tiina.koskinen(ät)proliitto.fi / 0504392222

PR ja markkinointitoimikunnan vastaava: Katja Lehtonen, katja.m.lehtonen(ät)hotmail.fi / 0400981859 

FlyingSteps, puheenjohtaja: Jasu Rannikko, puheenjohtaja(ät)flyingsteps.fi / 0440631479

Varajäsen: Heikki Pirilä, heikki.a.pirila(ät)gmail.com / 0505932677

Muut yhteystiedot

Sihteeri: Petra Samuelsson, sihteeri.bolero(ät)gmail.com / 0400244718

Rahastonhoitaja ja laskutusasiat: Heikki Pirilä, heikki.a.pirila(ät)gmail.com / 0505932677

Nettisivut ja MyClub: Samuli Sillsten, ssillsten(ät)gmail.com / 0407503485

DanceCore, kilpatanssi: Samuli Sillsten, ssillsten(ät)gmail.com, 0407503485 / Kristiina Salo, kristiina.salo(ät)hankkija.fi, 0500128150 / Heikki Pirilä, heikki.a.pirila(ät)gmail.com / 0505932677

DanceCore, FlyingSteps: Jasu Rannikko, puheenjohtaja(ät)flyingsteps.fi / 0440631479

Kilpailutoimikunnan vastaava: Samuli Sillsten, ssillsten(ät)gmail.com / 0407503485

Paiparit eli Paimion ryhmät: Jouni Lehtiranta, jouni.lehtiranta(ät)bolerosport.org / 0407480 864 

     

      Pin It on Pinterest